fbpx

Siparişim Nerede ?

Bize ulaşın 0850 302 32 26 |

100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava

E Ticaret Kargo Kutusu (Büyük Desi)

E ticaret kargo kutuları gönderileriniz için ürününüzü korur, desi tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur. Demonte olarak gönderilir ve çok hızlı kurulumu sağlanır. Deponuzda yer kaplamaz.
Ölçülerimiz (Boy x En x Yükseklik) şeklindedir.

Temizle
Hızlı Kargo
Fiyat Garantisi
Stoktan Teslim

Doğru Kutuyu Seçmenize Yardımcı Olur

Ürünlerinizin e ticaret kargo gönderileri için öncelikle doğru kargo kutusunu seçmeniz gerekiyor. Küçük desili ürünleriniz için gereğinden fazla büyük kraft kutu kullanmanıza gerek yok. Doğru ölçü hem maliyet avantajı hem de ürünün sorunsuz müşteriye ulaşmasını sağlar. Unutmayın ki, karton kutunun içinde ne kadar az boşluk kalırsa o kadar ürününüzün sağlam gitme oranı artar.

Yüksek Dirençli Kağıttan Üretilmiştir

E ticaret kargo kutuları %100 geri dönüşüme uygun ham madde oluklu kağıtlardan üretilmiştir. En büyük özelliği dört nokta yapıştırma teknolojisi ile üretilmiş olmasıdır. Böylece karton kutular daha az yer kaplar ve daha hızlı monte edilmesi için size avantaj sağlar. Hazır karton kutular e dalga mukavvadan üretilir. Piyasadaki muadillerine göre kutunun direncinde etkin rol oynayan kıvrımlı kısmında kesinlikle CMT değeri yüksek Saman fluting kağıt tercih ediyoruz. Böylelikle kutunun direncini artırıyoruz.

Rakiplerinizden Farklılaşmanızı Sağlar

E ticaret karton kargo kutularını aynı zamanda baskılı olarak üretebiliyoruz. E ticaret gönderilerinizde özel üretim sayesinde firmanızın kurumsal kimliğine katkıda bulunup, rakiplerinizden farklılaşmanıza olanak sağlıyoruz. Cep telefonu, tablet, bilgisayar ve aksesuarlar, mutfak gereçleri, ev tekstili, kırtasiye ürünleri, bebek giyim, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri, spor giyim, outdoor ürünler, kitap – DVD ürünleri ve buna benzer ürünlerin gönderimi için uygundur.

Henüz inceleme yapılmadı.

“E Ticaret Kargo Kutusu (Büyük Desi)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Stok kodu: 10KKT0001 Kategoriler: ,
features_footer_image
Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.