ALIŞVERİŞ ve TESLİMAT

750 ₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz olarak gönderim yapıyoruz. 750 ₺ altındaki siparişlerde ise kargo ücreti 49,99 ₺’dir.

Hafta içi 12:00’a kadar verdiğiniz siparişlerinizi en geç 1 iş günü içerisinde kargoya veriyoruz. Kargolarımız yurtiçindeki büyükşehirlere 1-3 iş günü, diğer şehirlere ise 2-4 iş günü içerisinde ulaşmaktadır.

Siparişinizin ödemesini başarıyla gerçekleştirdiğinde aynı gün içerisinde saat 15:00’dan öncesine ait ise depomuz tarafından işleme alınır. Özenle paketlenir ve en geç 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişe ait faturanız ürününüzle birlikte tarafınıza fiziksel olarak gönderilmektedir. Ayrıca bir nüshasını da sitemiz üzerindeki kayıtlı e-posta adresinize dijital olarak gönderiyoruz.

Elbette, alışveriş esnasında , teslimat adresinizi fatura adresinizden farklı olacak şekilde kolayca kayıt ederek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

SİPARİŞ ve ÖDEME

Siparişinizin ödemesi tarafımızca onaylandıktan sonra anında ödemeyi yaptığınız banka hesabınızdan tahsil edilmektedir.

Düzenli olarak sipariş verdiğiniz ürünleri, Ürün sayfaların bulunan “ Ürünlerime Ekle ” butonu tıklayarak. Profilinizde bulunan kayıtlı ürünlerim sayfasına ekleyebilirsiniz. Böylece sitemiz bir sonraki siparişinizde bu ürünleri aramakla zaman harcamak yerine bu sayfa üzerinden pratik bir şekilde sepetinize ekle imkanı sunmaktadır.

Siparişinizin hatalı veya hasarlı olarak ulaşması halinde destek@morpack.com , 0850 302 32 26 numaralı whatsapp destek hattımız üzerinden veya  mesai saatleri ( 09:00-17:00 ) içerisinde sitemizdeki canlı destek uygulamamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlgili ekibimiz size en kısa sürede destek vericektir.

Siparişinizin henüz gönderimi yapılmadı ise ekibimizle iletişime geçerek iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bununla birlikte ürünlerinizi değişim için kargoya vermeden önce tarafımızla iletişime geçerek ücretsiz gönderim kodunuzu talep ediniz.

Üye girişinizi tamamladıktan sonra siparişlerinizin durumunu anasayfamız üst kısmında bulunan “Sipariş Takibi” butonuna tıklayarak  veya profilinizde altında bulunan Siparişlerim sayfasını ziyaret ederek öğrenebiliriniz. Bununla birlikte sitemizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden  SMS mesajı ve E-posta yoluyla da kargo bilgileriniz iletilmektedir.